Prace Remontowo-Budowlane
Kompleksowa usługa
Głównie prace wykończeniowe wykonujemy dla naszych Klientów, którzy wcześniej wybrali usługę projektowania w naszej Firmie. Dzięki temu osoby odpowiedzialne za stworzenie projektu nadzorują całość prac, a Ty masz pewność, że Twoja wizualizacja zostanie idealnie zrobiona przez naszych specjalistów, którzy pracują zgodnie ze sztuką budowlaną.
W czym możemy Ci pomóc?
 • Doradztwo projektowe
  Głównie prace wykończeniowe wykonujemy dla naszych Klientów, którzy wcześniej wybrali usługę projektowania w naszej Firmie. Dzięki temu osoby odpowiedzialne za.
 • Wykończenia
  Głównie prace wykończeniowe wykonujemy dla naszych Klientów, którzy wcześniej wybrali usługę projektowania w naszej Firmie. Dzięki temu osoby odpowiedzialne za.
 • Remonty
  Głównie prace wykończeniowe wykonujemy dla naszych Klientów, którzy wcześniej wybrali usługę projektowania w naszej Firmie. Dzięki temu osoby odpowiedzialne za.


Sprawdzeni wykonawcy, którzy mają wieloletnie doświadczenie powoduje, że prace wykonywane są sprawnie, profesjonalnie oraz na czas. Zawsze zachowujemy porządek w miejscu pracy.


Oferujemy wykończenie wnętrz pod klucz, działając według zasady od projektu do efektu. Nasze realizacje są bardzo wysoko opiniowane przez Klientów.


Możesz wybrać naszą ekipę remontowo - wykończeniową nie korzystając z usługi projektowej. Postaw na ekspertów ze swojej branży.
Opinie klientów

Remont z firmą Wymarzone Mieszkania to czyta przyjemność. Piękny projekt, profesjonalna ekipa – wszystkie prace przebiegły sprawnie i bez żadnych problemów. Efekt końcowy bardzo nam się podoba, a goście zachwycają się przy okazji każdych odwiedzin. Serdecznie polecam.

Edyta

Wszystkie projekty, które dla mnie wykonali, sprzedały moje mieszkania w bardzo dobrych cenach 🙂 Polecam serdecznie!

Mateusz Chomiuk

Wybrałam Wymarzone Mieszkania, ponieważ widziałam wcześniej wykonywane przez nich projekty i bardzo mi się spodobały. Teraz już wiem, że to był mój strzał w dziesiątkę! Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i z jej efektów. Stworzyli dla mnie wizję bardzo ładnego, przytulnego wnętrza, dokładnie tak jak chciałam. Największym wyzwaniem było dla mnie przeniesienie kuchni do aneksu oraz powiększenie łazienki – ale i z tym poradzili sobie świetnie!
Pani Sylwia, która zajmowała się moim projektem to bardzo kontaktowa osoba, z którą dobrze ustalało mi się szczegóły projektu. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania, dzięki czemu nie było żadnych niejasności ani wątpliwości. Projekt został wykonany szybko i profesjonalnie. Serdecznie polecam usługi oferowane przez Wymarzone Mieszkania zarówno inwestorom jak i prywatnym klientom!

Agnieszka Iskierka

We współpracy z Wymarzonymi Mieszkaniami bardzo podobało mi się profesjonalne podejście oraz miła obsługa. Ich wizualizacje najbardziej trafiały w mój gust dlatego właśnie zdecydowałam, że by to oni zajęli się projektem mojego mieszkania.
To była dobra decyzja! Projekt spełnił moje oczekiwania i jestem bardzo zadowolona. Zastosowano ciekawe rozwiązanie wprowadzając ściankę do wydzielenia dodatkowego pomieszczenia, czyli wymarzonej garderoby!
Z czystym sumieniem polecam usługi Wymarzonych Mieszkań wszystkim, którzy planują, remontują lub budują mieszkania i nie wiedzą jak zaaranżować przestrzeń, która będzie spełniać wszystkie oczekiwania.🙂

Agnieszka Tchórzewska
Działamy na terenie
 • Mińska Mazowieckiego
 • Warszawy
 • Siedlec
 • Łodzi
 • Międzyrzeca Podlaskiego
 • Łukowa
Masz pytanie? Chcesz wykończyć swoje cztery kąty?