Projektowanie mieszkań
Porozmawiajmy

Nasza współpraca najczęściej rozpoczyna się od rozmowy telefonicznej. Jako osoba, która pragnie rozeznać się w rynku, swoją uwagę poświęcisz na tym, co otrzymasz w ramach współpracy z nami. Nasz konsultant chętnie przybliży Ci proces naszej współpracy, w który wchodzi m.in.:

  • Wizualizacja
  • Dokumentacja techniczna (Elektryka, Hydraulika, Dobór mebli (wymiarowanie), Kłady ścian)

Podczas rozmowy chętnie poznamy Twoje preferencje po to, aby jak najlepiej przygotować się na niezobowiązujące spotkanie w naszym biurze. Naszym zadaniem jest to, aby jak najlepiej zrozumieć Twoją wizję oraz poznać Twoje potrzeby. To dzięki temu podczas spotkania, w bardzo przyjemnej atmosferze i dobrej kawie jesteśmy w stanie dopasować nasz styl do Twoich oczekiwań. Jeśli będziesz chciał poznać wstępną wycenę przez telefon, to przygotujemy ją dla Ciebie. Zależy ona od metrażu Twojego mieszkania lub domu. Pod koniec rozmowy poprosimy Cię, abyś przesłał nam na maila swoje pomysły na realizację, czy inspiracje. Pomoże nam to lepiej zrozumieć Twój styl oraz dopasować się do niego.

Skonsultuj się 604-381-101
Spotkajmy się

To nasze pierwsze spotkanie. Czujesz delikatny stres, bo nie wiesz co Cię czeka? Nie przejmuj się :) Zachęcamy, byś obejrzał przed nim nasz Film i lepiej poznał się z naszą Firmą. Samo spotkanie przebiegnie w bardzo przyjemniej i luźniej atmosferze. Twój komfort jest dla nas ważny, ponieważ wtedy możesz uruchomić swoją wyobraźnię, a dzięki temu nasi specjaliści, zadając odpowiednie pytania dokładnie poznają Twoje potrzeby.

Istotnym jest, abyś na spotkanie zabrał ze sobą poglądowy rzut mieszkania oraz ewentualnie swoje pomysły na realizację, jeśli jeszcze jakieś są. Najlepiej, jeśli nie będzie ich więcej niż 5, ponieważ osoba, która będzie z Tobą rozmawiała najprawdopodobniej poczuje Twój styl.

Zaczniemy od tego, że zbadamy Twoje potrzeby, czyli dowiemy się, czego tak naprawdę chcesz i potrzebujesz. Ponadto poznamy Twój unikatowy gust, do którego dopasujemy się tworząc przyszłe projekty. Wytłumaczymy Ci, w jaki sposób będzie przebiegała nasza współpraca oraz podejmiemy decyzje dotyczącą naszej współpracy. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, podpiszemy bardzo prostą umowę i po płatności zaliczki zabierzemy się do pracy.

Skonsultuj się 604-381-101
Projektujemy!

To jest ten moment, w którym nasi doświadczeni pracownicy zaczynają przelewać całą wizję, która powstała podczas spotkania, na projekt. Zaczynamy od przygotowania rzutu 2D ukazującego układ funkcjonalny, w którym znajdą się 2 lub 3 układy rozmieszczenia sprzętu w pomieszczeniu oraz rozstawienia pomieszczeń. Tutaj podejmiesz pierwszą ważna decyzję. Układ, który spodoba Ci się najbardziej stanie się docelowym układem, na którym będziemy pracować. Z reguły nasza rozmowa będzie odbywała się za pośrednictwem maila, jednak w zależności od Twoich preferencji jest możliwość na spotkanie w biurze.

Następnym etapem jest przygotowanie projektu 3D w pełnych kolorach. Taki projekt będzie przedstawiał całą przestrzeń, dzięki temu obejrzysz zarówno meble jak i detale wliczając w to elementy wykończenia, sztukaterię, materiały oraz docelowe kolory. Jeśli widząc projekt poczujesz “to coś” i będziesz przekonany, że spełniliśmy Twoje oczekiwania, to po zatwierdzeniu możemy zabrać się do przygotowywania dokumentacji technicznej.

Skonsultuj się 604-381-101
Dokumentacja Techniczna

Następnym etapem będzie przygotowanie przez nas dokumentacji technicznej na bazie wizualizacji. Jest to niezbędna dokumentacja do wykonania projektu. Stworzymy dla Ciebie “książkę”, która powinna być na placu budowy do momentu jej zakończenia. Taka dokumentacja zawiera około 30 - 40 stron, którą wręczamy ekipie remontowej. Sugerujemy, abyś rozważył wybranie naszej Ekipy, którą szczegółowo opisujemy w kolejnym punkcie. Dzięki temu masz 100% pewność, że projekt, który widziałeś zostanie przełożony 1:1 oraz będzie wykonany zgodnie z najwyższymi standardami. Sama dokumentacja techniczna to m.in.: elektryka, hydraulika, dobór mebli czyli tzw. wymiarowanie, kłady ścian, szczegółowe rysunki łazienki, rozłożenie płytek.

Skonsultuj się 604-381-101
Pozwól nam kontynuować!

W zależności od tego, jak zaawansowaną formę współpracy wybrałeś, ekipa która zabiera się za pracę ma możliwość sprawdzenia, jakie jest zestawienie ilości użytych materiałów. Dokumentacja zawiera konkretne modele wraz z nazwami, dzięki czemu każdy, kto zawodowo zajmuje się wykończeniami wnętrz w prosty sposób może odnaleźć niezbędne elementy.

Rekomendujemy, abyś skorzystał z Ekipy, którą mamy w Wymarzonych Mieszkaniach. Doświadczeni fachowcy, którzy ściśle współpracują z projektantami w idealny sposób odwzorowują projekt, a osoba odpowiedzialna za jego przygotowanie, będzie stale nadzorowała ich pracę. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o nierzetelność ekipy remontowej. Na miejscu zawsze będzie panował ład i porządek, a nasza ekipa sprawnie wykona swoją pracę. Ponadto współpracując z różnymi Firmami mamy możliwość uyskania dodatkowych rabatów. Tak jest w przypadku naszej Siedleckiej Firmy Asaj. Dobieramy materiały, elementy wyposażenia i oświetlenia, dzięki czemu Ty płacisz mniej. Dodatkowym atutem jest również to, że posiadamy własnego stolarza, dlatego możemy zrealizować zaprojektowane przez nas meble.

Zaufaj naszej Firmie jak setki innych Klientów i zdejmij z siebie ciężar wykończenia Twojego Wymarzonego Mieszkania czy Domu. Zaufaj najlepszym specjalistom ze swoich dziedzin i ciesz się z pięknej, funkcjonalnej i przytulnej przestrzenii, jaką dla Ciebie przygotuejmy!

Skonsultuj się 604-381-101
Dlaczego warto z nami
współpracować?
Posiadamy doświadczony zespół, a projekty wykonujemy zgodnie z “sztuką budowlaną”
Jesteśmy elastyczni, potrafimy słuchać i doradzić Klientowi bazując na naszym dużym doświadczeniu
Szybki termin wykonania projektu - do miesiąca
Wykonujemy ponad 10 projektów miesięcznie